„Pompowali i wpłacali” - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Aktualności

„Pompowali i wpłacali”

Data publikacji 24.06.2020

Mundurowi na czele z zastępcą komendanta, mł. insp. Piotrem Kostem, „pompowali” na placu jednostki, a następnie wpłacali pieniądze dla maluchów z SMA . Tym samym funkcjonariusze odpowiedzieli na nominację WKU Tychy. Policjanci wywiązali się z zadania, zrobili dziesięć pompek, a co najważniejsze wsparli dzieci w walce z chorobą.

W pszczyńskim #GaszynChallenge uczestniczyło kierownictwo, policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Po wykonaniu zadania, pszczyńscy policjanci i pracownicy służby cywilnej ochoczo przystąpili do wpłat na konto chorych dzieci. Zasilone w ten sposób skarbonki z pewnością umożliwią potrzebującym dzieciom powrót do zdrowia. Nie zapomniano również o kolejnych nominacjach. Mundurowi z Pszczyny zaprosili do podjęcia wyzwania strażaków z miejscowej straży pożarnej, strażników miejskich z Pszczyny oraz strażników leśnych z Kobióra. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje bowiem kolejne 3 instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Pamiętajmy, warto pomagać...

Na dziś na koncie Wojtusia jest już ponad 10 milionów złotych, ale nie zapominajmy, że kolejne dzieci zmagające się z rdzeniowym zanikiem mięśni czekają na nasze wsparcie. Dlatego warto pompować już nie tylko dla Wojtusia! Dzięki uzbieranej kwocie maluchy będą mogły walczyć o marzenia! Do pomocy może włączyć się każdy z nas. Wystarczy wejść na stronę fundacji www.siepomaga.pl i w wyszukiwarce wpisać SMA. Pojawi się lista potrzebujących dzieci wraz z ich zdjęciami i historią choroby. Wpłat można dokonywać w bardzo prosty sposób – online, korzystając z bankowości internetowej, lub w tradycyjny sposób, drukując dane niezbędne do realizacji wpłaty.

Ładowanie odtwarzacza...