Dachowanie i „konfrontacja” z drzewami - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Aktualności

Dachowanie i „konfrontacja” z drzewami

Data publikacji 30.04.2020

O tym , że szczęście go nie opuściło, będzie przypominał mu druk mandatu karnego i drzewa, które jego samochód pozbawił kory. Jadąc wczoraj w kierunku Tychów stracił panowanie na pojazdem. Wszystko odbyło się w ciągu sekundy – dachowanie i zderzenie z drzewami. Szczęśliwie, ucierpiała tylko karoseria jego auta. Zarówno kierowca, jak i podróżujący z nim pasażer, nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń ciała.

Zdarzenie, do którego doszło na DK-1 w Kobiórze po godz. 16.00, zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierowca był trzeźwy, żadnemu z uczestników nie stało się nic poważnego, policjantom pozostało więc zaproponować mandat karny. Widząc uszkodzenia samochodu i miejsca zdarzenia, można jednak mówić o ogromnym szczęściu uczestników kolicji. Jak ustalili mundurowi, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, dachował, a na końcu uderzył w drzewo.

Tu, jeszcze raz apelujemy...

 Prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i ostrożność na drodze. Jedźmy tak, żeby szczęśliwie dotrzeć do celu.

  • foto: OSP Kobiór
  • foto: OSP Kobiór
  • foto: OSP Kobiór