Aktualności

Wczorajsza czołówka w Pawłowicach- szukamy świadków

Data publikacji 05.02.2019

Wczoraj, równo o 13.00, w Pawłowicach miał miejsce wypadek drogowy. W rejonie skrzyżowania ul. Pszczyńskiej i Kolonia Studzieńska zderzyły się czołowo mazda i toyota. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi w chwili zdarzenia. Do szpitala, ze złamaną ręką, trafił kierowca toyoty.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20- letni mieszkaniec Jarząbkowic jechał mazdą w kierunku DK-81. Będąc na wysokości ul. Kolonia Studzieńska zjechał na lewy pas ruchu chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem. Tłumaczył mundurowym, że stojące przed nim auto zobaczył w ostatniej chwili. Niestety, również w ostatniej chwili zauważył jego samochód jadący z przeciwnego kierunku kierowca toyoty. Doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Szczęśliwie, skończyło się jedynie na złamanej ręce. Tuż po wypadku, rannym 30- latkiem z Warszowic zajęli się lekarze.

Szukamy kierowcy trzeciego samochodu, tego, który omijał kierowca mazdy. Prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami pszczyńskiej komendy. Można dzwonić wybierając numer telefonu do sekretariatu wydziału kryminalnego 32 4493280 lub do dyżurnego z końcówką 200.