Narada roczna w pszczyńskiej komendzie - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Aktualności

Narada roczna w pszczyńskiej komendzie

Data publikacji 15.01.2019

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Piotr Kucia spotkał się na naradzie rocznej z policjantami i pracownikami cywilnymi z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Podsumowano miniony rok oraz przedstawiono przedsięwzięcia planowane na rok 2019.

W piątek, w pszczyńskiej komendzie odbyła się narada podsumowująca pracę policjantów w 2018 roku. Wzięli w niej udział mundurowi i pracownicy cywilni pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego, przestępczości gospodarczej i finansów. W uroczystym podsumowaniu roku uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych oraz współpracujących z pszczyńskimi policjantami służb mundurowych , tj. Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie insp. Piotr Sidzina wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Piotrem Kost przedstawili wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz zaprezentowali najważniejsze założenia, które będą realizowane w 2018 roku.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Piotr Kucia, podsumowując naradę, podziękował zgromadzonym za zaangażowanie oraz codzienną pracę na rzecz lepszego funkcjonowania pszczyńskiego garnizonu. Wskazał również cele, które stawia przed kierownictwem jednostki w tym roku. Do podziękowań przyłączył się również starosta powiatu Barbara Bandoła oraz wójtowie gmin, którzy podziękowali za dotychczasową współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pszczyńskiego.