Aktualności

Szukamy świadków sobotniego potrącenia w Miedźnej

Data publikacji 03.12.2018

W rozmowie z policjantami zaznaczył, że miał na swojej odzieży elementy odblaskowe i za każdym razem, kiedy zbliżał się jakiś samochód, schodził na bok, na trawę. Przede wszystkim jednak, szedł poboczem. Po lewej stronie jezdni, tak, aby widzieć i słyszeć nadjeżdżające pojazdy. 66- latek został potrącony przez samochód na ul. Pszczyńskiej w Miedźnej, w okolicach skrzyżowania z ul. Rudawki. Policjanci proszą o kontakt świadków tego zdarzenia.

Opisywane zdarzenie to sobotni wypadek drogowy, w którym ucierpiał 66- letni mieszkaniec Kobyłki. Mężczyzna, po tym, jak został potrącony przez samochód, trafił do szpitala. Lekarze stwierdzili u niego uraz lewej nogi. Z jego relacji wynika, że po 21.00 szedł w kierunku Pszczyny. Starał się być bardzo ostrożny. Niestety, jego zapobiegliwość okazała się niewystarczająca, ponieważ około 100 metrów przed skrzyżowaniem uderzyło w niego jadące w kierunku Miedźnej auto.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w dotarciu do kierowcy nieustalonego samochodu. Prosimy dzwonić wybierając numer telefonu do sekretariatu wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy 32 44 93 280.