Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Aktualności

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Data publikacji 03.10.2018

Policjanci z Pszczyny poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Z ustaleń kryminalnych wynika, że w momencie, kiedy w formie zbliżeniowej dochodziło do płatności, mężczyzna znajdował się przy kasach. Niestety, użyta wówczas karta pochodziła z przestępstwa.

Sytuacje, kiedy po kradzieży portfela wraz z dokumentami i kartami bankowymi dochodzi do kolejnych przestępstw, nie należą do rzadkości. Zazwyczaj pokrzywdzeni starają się jak najszybciej zablokować możliwość wypłaty środków ze swoich kont. Niestety, sprawcy również nie marnują czasu i równie szybko starają się podjąć jak największą kwotę cudzych pieniędzy.

W opisywanym przypadku, do przestępstw dochodziło we wrześniu, m.in. na stacji paliw, w lokalu, sklepie spożywczym i restauracji. Każdorazowo na terenie gminy Pszczyna.

Jakość uzyskanych zdjęć niestety nie jest najlepszej jakości, jest jednak dobrze widoczna sylwetka mężczyzny, jego ubiór i ogólny zarys jego twarzy. Z pewnością więc, każdy, kto miał z nim wcześniej kontakt, jest w stanie go rozpoznać.

Wszystkie osoby, które są znają personalia lub miejsce przebywania tego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem pszczyńskiej komendy- st. sierż. Piotrem Węgrzynem. Prosimy wybierać numer telefonu tel. (32) 449-32-80 lub z końcówką 200.